LEF voor JOU
Workshops
Workshops

Zie hier het actuele aanbod

Leer de kracht van aanraking tijdens de massage workshop van LEF voor JOU.
De Workshop ‘Leren Masseren’ is gericht op mensen die op een verantwoorde en respectvolle manier holistische massages willen leren geven aan bekenden in hun persoonlijke kring, zoals een partner, familieleden of goede vrienden.
De deelnemers hebben interesse in ontspanning, lichaamsbewustzijn en het ondersteunen van welzijn, maar zijn geen professionele masseurs of therapeuten (en streven dat ook niet persé na).
De inzet voor deze workshop is om ontspanning en lichaamsbewustzijn voor iedereen toegankelijk te maken.
Niet iedereen is in staat om 1 x per maand naar een masseur te gaan.
Terwijl men dat misschien wel nodig heeft.
Dat is dan ook de reden waarom LEF voor jou een workshop heeft ontwikkeld om in één dag op een verantwoorde manier een massage aangeleerd te krijgen.
De workshop is als volgt ingedeeld:
Deze workshop is inclusief koffie, thee, water en een lichte lunch.
Na afloop ontvang je een reader met daarin nogmaals het stappenplan van de massage zodat je deze thuis rustig kunt nalezen. Voor €120,- per persoon ontvang je dit volledige pakket.
Er is een mogelijkheid om per tweetallen in te schrijven geef dit van te voren aan, dan wordt hier met de uitwisseling van de massages rekening mee gehouden.
Je kan boeken voor de volgende data:
We beginnen altijd om 10:00 uur en sluiten af om 15:30 uur.
Locatie: Gezondheidscentrum De Zuwe
De Bongerd 2
7006 NJ Doetinchem
Gratis parkeren en treinstation Doetinchem de Huet op 5 minuten loopafstand.
De workshop is via de online afspraken-agenda in te plannen en gaat door bij minimaal vier deelnemers. Uiterlijk 1 week van te voren word je per mail op de hoogte gebracht met definitieve bevestiging.
De workshop is ook te reserveren als vrijgezellen uitje, team uitje of vriendinnendag. We bieden dan mogelijkheden voor een op maat gemaakte workshop te reserveren voor een dagdeel of hele dag met lunch of high tea.
Interesse hierin? Stuur dan een mail naar info@leftherapie.nl of app naar 06- 43 54 53 89
